Toont alle 11 resultaten
Vaculift vacuüm hefslang
De Vaculift vacuüm hefslang is een enkellaags neopreen polyester weefselslang, gestructureerd met een stalen verkoperde spiraal.
Door de enkellaagse constructie is de interne spiraal zichtbaar aan de binnenkant van de slang.
De vaculift is afgewerkt met een enkelvoudig gebonden zwart glasvezelkoord en een overlaag van acryltape. De slang is
extreem flexibel en kan tot 1/3 in de lengte worden gecomprimeerd, waardoor een slang van 1000 mm kan worden gecomprimeerd tot slechts 350 mm.
Het product is CE-gecertificeerd en bijzonder geschikt voor vacuüm hefdoeleinden.
Deze slang is alleen op bestelling leverbaar.
Tussen liggende diameters op aanvraag.
Lengte maximaal 4 meter.
Levertijd 3 tot 4 weken
Brevosil ZI transparante siliconen slang (4 tot en met 8 mm inwendig)
Siliconen slang
De Brevosil ZI transparante siliconen slang is een volledig in- en uitwendig gladde semi transparante siliconenslang zonder versterkingsinlagen. De slang is geschikt voor toepassing in de voedings- en drankenindustrie, huishoudelijke apparatenbouw, Keukentechniek, chemische industrie, cosmetische industrie, laboratoria, meet- en regeltechniek en verwarmingsindustrie, kortom, een breed toepassingsgebied.Brevosil ZI siliconenslang transparant (9 tot en met 18 mm inwendig)
Voor onze Lax Vox (bubbelslangen) slangen verwijzen we u naar onze website https//:flexibeleslangenshop.nl/producten/lax-vox-slangen/
De Lax Vox slangen (9 x 12) leveren we via www.flexibeleslangeshop.nl en worden uit voorraad geleverd in transparante en oranje versie.
Overige maten besteld u hier. De Brevosil ZI transparant is een volledig in- en uitwendig gladde semi transparante siliconenslang zonder versterkingsinlagen. De slang is op bestelling leverbaar levertijd 3 tot 4 werkdagen.Brevosil ZI transparante siliconenslang (19 tot en met 150 mm inwendig)
Brevosil-MI rode siliconenslang
Rode siliconenslang
De Brevosil-MI is een volledig in- en uitwendig gladde semi transparante rode siliconenslang met versterkingsinlagen. Deze slang is inwendig transparant en uitwendig rood. Deze slang is geschikt voor toepassing in de voedings- en drankenindustrie, huishoudelijke apparatenbouw, de keukentechniek, de chemische industrie, cosmetische industrie, in laboratoria, meet- en regeltechniek en verwarmingsindustrie.Brevosil-MI siliconen slang transparant
Brevotube-TT
De Brevotube-TT is een in- en uitwendig gladde PTFE slang, in een melkachtig witte tot semi-transparante kleur.
De slang is geschikt voor het doorvoeren van zuivere producten, voor agressieve media, levensmiddelen en cosmetische producten, de slang is door de FDA goedgekeurd en is niet hygroscopisch, de Brevotube-TT heeft een waterabsorptie van <0,01%. De slang heeft uitmuntende chemische eigenschappen en is vlamdovend volgens UL94-V0. Daarnaast is de slang ook geschikt voor warmtewisselaars en isolatiebuis voor elektrische leidingen. De slang is Uv- en verouderingsbestendig.
Levertijd 5 tot 7 wekdagen
Brevoduct-GSD, hete lucht siliconen rubber slang
De Brevoduct-GSD heeft een wand van twee lagen glasvezeldoek welke zijn geïmpregneerd met siliconen rubber. De slang is inwendig voorzien van een tussen de doeklagen opgesloten verenstalen spiraal en uitwendig van een glasvezelkoord. De Brevoduct-GSD is hoger drukbestendig dan ons type Brevoduct-GSE.
Als goedkoper alternatief bieden wij ook de Brevoduct-GSD-2 aan.
Bestand tot +300°C
Lengte 4 meter.